Vsaďte i na SEO audit

5/5 - (5 votes)

Každý web má svůj daný potenciál. A na tento potenciál je třeba sázet, tento je záhodno v maximální možné míře využít. A k ověření toho, nakolik se majiteli té které prezentace využití daných možností daří, je rozumné používat SEO audit.

Ovšem takovýto audit není rozhodně jednoduchou záležitostí. Je tu třeba vzít v potaz

Tedy jak to, co se nachází na webu samotném, tak i to vycházející odněkud mimo něj. A posoudit to všechno, to je hodně složitá věc. S tím si laik sotva dokáže poradit na žádoucí úrovni. Ale přesto si tu alespoň v hrubých rysech dokáže udělat obrázek každý, kdo se do této problematiky ponoří a vsadí na vhodné pomocníky. A je žádoucí takové možnosti využít. Vždyť jde o to, aby bylo dosaženo co nejlepšího umístění ve vyhledávání a s tím souvisejícího zvýšení organické návštěvnosti.

SEO audit je prospěšný třeba k porovnávání se s konkurencí. Rank tracking umožňuje sledovat pozici webu v nejdůležitějších vyhledávačích, co se týká relevantních klíčových slov a porovnání s konkurencí, a byť by se tohoto dalo dosáhnout i vlastními silami, bylo by to natolik zdlouhavé a náročné, že se vyplatí vsadit na odbornou pomoc.

Takový audit dále umožní i odhalení problémů webu a nabídne návod, jak je odstranit a tím si u vyhledávačů polepšit.

Lze zjistit i rychlost načítání všech stránek a získat návod, jak v tomto ohledu dosáhnout zlepšení. Což je rovněž podstatné, vzhledem k tomu, že je tato rychlost jedním z nejdůležitějších hodnotících faktorů algoritmu vyhledávání.

Stejně tak tu lze ověřit, nakolik je ten který web optimalizovaný pro mobilní zařízení, a lze získat i ‚kuchařku‘, jak to vylepšit, což pozitivně ovlivňuje pozici webu u Googlu, jenž už znevýhodňuje weby s pomalým načítáním na mobilních zařízeních.

SEO auditem lze zjistit i podrobný přehled o stavu linkbuildingu a možnostech jeho vylepšení. A linkbuilding je natolik důležitou záležitostí, že si zasluhuje značnou pozornost. Záleží jak na množství existujících zpětných odkazů, tak i na tom, nakolik jsou tyto umístěné na důvěryhodných doménách a funkční, respektive zda se tu nevyskytují nějaké odkazy toxické, jež je záhodno z webu odstranit. A lze tu nalézt i inspiraci, kam své zpětné odkazy umístit s cílem dosažení ještě lepších výsledků.

A nezanedbatelnou úlohu má i zjišťování toho, jak si ta která prezentace stojí na sociálních sítích, nakolik je tato na těchto sledována a jak je vnímána.

SEO audit je tedy důležitý. A byť se dá do určité míry zvládnout i vlastními silami, vždy je lepší vsadit na odbornou pomoc. Díky níž se vždy dosáhne nejoptimálnějších výsledků.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (5 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol