Vše pro zviditelnění se

Ohodnoťte post

Web je pro podnikatelské aktivity realizované na internetu logicky naprostou samozřejmostí. Bez toho se nelze obejít, ať už se někdo snaží realizovat na internetu cokoliv, co má přinést žádoucí, zpravidla ekonomický efekt.

Web si je tedy nezbytné pořídit hned zkraje. Dokud ho někdo nemá, nepohne se se žádným internetovým podnikáním z místa, nedosáhne zhola ničeho.

Ovšem ani takový web ještě není vším. Ať už je tento jakýkoliv, ať už je na něm zveřejněné cokoliv, je to vždy jenom jedna z nespočetných nabídek, jež se na síti vyskytují a jež spolu soupeří o přízeň internetové veřejnosti. A je nasnadě, že je jenom malá pravděpodobnost, že by si něco podobného hledající lidé našli samovolně, že by na to kápli čirou náhodou.

Web se prostě musí lidem efektivně nabízet, dá se říci, že se jim musí strkat pomalu až pod nos, aby si ho laskavě všimli. Protože jinak ho předběhnou konkurenční nabídky a je skutečně otázkou, zda ho z nějakého důvodu vůbec někdo objeví a zužitkuje tak, jak by to bylo zde se nabízejícímu podnikateli milé.

A tak musí web ve snaze získat si přízeň činit cokoliv, co vzbudí zájem a pozornost, co bude svědčit o tom, že to tu opravdu žije. A něčím takovým se může stát dejme tomu i k webu přidružený blog.

Na blogu se sice bezprostředně žádné obchodní transakce neprovozují, ale tento určitě svou nespornou roli sehrává.

V první řadě se i sem dají vkládat různé nabídky, jež mají veřejnost oslovit, tento může napomáhat webu s propagováním toho, co je na něm nabízeno. Může také rozvíjet povědomí o tom nabízeném, může být zdrojem dodatečných informací o nabídkách, jenž také sehraje svoji roli.

Pak takový blog poslouží třeba i ke vkládání zpětných odkazů nebo klíčových slov, a může se stát dejme tomu i platformou, na které se k nabídkám mohou vyjádřit i samotní klienti.

A je-li takový blog hýřící aktivitou, sehrává svou roli i v SEO, protože jsou vyhledávače příznivě nakloněny webům, na nichž to žije. A to může rozhodnout o úspěšnosti či neúspěšnosti kdejaké internetové prezentace.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol