Vsetín SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Nádherné město na Valašsku, kde se nachází tisíce lidí, kteří využívají také internet. Někdo hledá služby, někdo produkty, další si chce pouze najít nějaké důležité informace o zdraví, kultuře, či cestování. A možná právě váš web by tohle všechno mohl nabídnout, ale zatím se na něj dostalo jen málo uživatelů. Jak tohle napravit? V první řadě potřebujete být vidět ve vyhledávačích, jako seznam a google.

A to my umíme pro vás udělat. V rámci SEO optimalizací Vsetín vám pomůžeme váš web aktualizovat a vyhradit mu místo tam, kde budete k nalezení a zvedne se i počet návštěvníků. Nejsme firma, která sídlí ve Vsetíně, ale naše služby provádíme i tady.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – kontrola vašeho webu a odstranění toho, co by bránilo v stoupání

Návrh klíčových slov – nabídka klíčových slov dle obsahu vašeho webu a konečný výběr čistě na vás

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – od základu budeme sledovat váš web a provádět všechny potřebné služby

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?