Využíváte placená média?

Ohodnoťte post

Kdekdo z internetových obchodníků a jiných podnikatelů využívá ke své propagaci nejen to, co ho nic nestojí, ale i placenou reklamu v nejrůznějších médiích. Kterých je, jak všichni víme, dost. Ale pokud se zaměříme na placené reklamy, zjistíme, že ani ty neposkytují vždy stejně dobré služby. A k tomu, co v propagaci jakéhokoliv podnikání exceluje, patří samozřejmě PPC reklamy, tedy reklamy, které ti propagovaní platí úměrně počtu prokliků.

Ovšem PPC reklama není vždy totéž. A proto také někomu z podnikatelů prospívá více, zatímco jinému méně. A čím efektivnější tato je, tím spíše se na ní vydělá.

Ovšem aby byla taková reklama opravdu co nejpřínosnější, je třeba na ni nejen sázet, ale také ji sledovat a kontrolovat to, čeho se s její pomocí dosahuje. A mít skutečně skvělou strategii, s níž se tu dá uspět.

Především je záhodno své PPC kampaně čtvrtletně sledovat, porovnávat je s novými trendy a adekvátně těmto provádět žádoucí změny. Přičemž se dají využívat i nástroje typu Google Data Studio, díky čemuž se dá výkon PPC kampaní snáze pochopit.

Sledovací technologie jsou tu pak skvělými pomocníky, kteří nám poskytnou údaje nezbytné pro reklamní kampaně a hodnocení jejich úspěšnosti, a to bez znatelného narušování soukromí osob, na něž propagace cílí, jež má potenciálně oslovit. A tak se můžeme rozhodnout pro využívání pomoci dejme tomu od Facebook Conversions API, OCI od společnosti Google, Google Ads nám může poskytovat údaje o off-line konverzích.

A pokud se tedy podnikatel rozhodně pro využívání PPC reklam, měl by vyzkoušet, jakou konkrétní službu mu mohou nabízet v různých médiích. Protože konverze nejsou všude stejné a stejně přínosné. Různé nabídky mohou různě uspět v různých informačních kanálech a správná volba je pak tím nejlepším, co si lze představit. Stojí to sice čas a peníze, ale jako investice do budoucna se to vyplácí.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol