Vyvarujte se chyb při vytváření odkazů

Ohodnoťte post

Pokud chcete sklízet úspěchy, poté nemůžete zůstat stát na jednom místě a řídit se něčím, co platilo před pár lety. Malé i velké společnosti neustále čelí stejným problémům s budováním odkazů. I když věnují svůj čas, energii a zdroje, přesto výsledky neodpovídají úspěšným krokům. SEO je samozřejmě velmi důležité, ale také je třeba se vyvarovat nejčastějších chyb, které se dělají při vyváření odkazů a za které mohou být firmy i penalizovány. Algoritmy Google perfektně odhalí nepřirozené odkazy a bohužel i s nejnovějšími trendy budou tyto techniky považovány za black hat SEO – vyhledávač tak může internetovou stránku odstranit z indexace. Pro běžného uživatele přestane web fungovat.

Co je možné udělat?

Budujte etické odkazy

Samozřejmě je zcela přirozené, že odkazová schémata již v současné době nefungují, tak jako v minulosti, kdy se používala jako jeden z hlavních optimalizačních triků. Tady skutečně může snadno dojít k penalizaci. Co ale poté dělat, aby bylo vše správné? Ono to zase není tolik složité. Vy chcete se umístit na vyšší pozici v Googlu, což je pochopitelné a tím nejlepším způsobem jak to můžete udělat, bude vytvářet užitečný obsah, který v podstatě bude přitahovat odkazy přirozeně. Opět je lepší, pokud chcete mít jistotu se obrátit na SEO specialisty, kteří si s tímto problémem poradí.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol