Vyznáte se ve svém webu?

5/5 - (6 votes)

Neznalému jedinci by mohlo připadat, že je internetová stránka jako internetová stránka. Že tyto sice pochopitelně vypadají různě, ale ve své podstatě jsou na jedno brdo. Ovšem to je mylná představa, tak tomu ve skutečnosti není.

Vzhled je totiž jenom jednou z vlastností, jež weby mají. A nejde nebo aspoň nemusí jít o vlastnost nejdůležitější. Jak o tom každého může přesvědčit celkový rozbor stránek.

Tento rozbor, cizími slovy web assessment, totiž umožňuje nahlédnutí do aktuálního stavu běžícího webu a odhalení jeho nedostatků, jež je díky jejich nalezení možné odstranit a dosáhnout tím zlepšení, jež sehrává nemalou roli v úspěšnosti takové internetové prezentace. A že takových chyb může být!

A proto se rozhodně vyplácí celkový rozbor stránek, díky němuž se tyto mohou stát daleko obchodně úspěšnějšími. Protože odhalení a odstranění kritických chyb zbavuje web nedostatků, jež ohrožují jeho obchodní možnosti.

Při takovém rozboru je potřeba vzít v potaz především:

V naprosté většině případů se na webech nedostatky objeví. A to nedostatky, které narušují funkci dotyčného webu a je tak záhodno je odstranit. Protože tyto mají negativní vliv na byznys, s nímž se není záhodno smiřovat.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol