Web musí být k nalezení

Ohodnoťte post

Je pořád ještě dost lidí, kteří buď nemají ani tušení o optimalizaci pro internetové vyhledávače, nebo tuto podceňují. A je-li na tom něco potěšujícího, pak je to potěšující především pro majitele jiných webů, kteří touží po dosažení úspěchů s těmito svými prezentacemi. Protože čím méně je optimalizovaných konkurentů, tím méně je úspěšných a úspěšnějších konkurentů. A čím méně jeden optimalizuje, tím lépe se místo něj daří při podnikání na internetu někomu jinému.

Optimalizace pro internetové vyhledávače totiž sice není žádný zázrak, ale stoprocentně pomáhá těm, kteří chtějí na svém webu zvýšit návštěvnost. A to chce pochopitelně každý soudně uvažující člověk a zejména podnikatel, kterého obchodování na internetu živí. S pomocí optimalizace se totiž vylepšuje postavení webu v internetových vyhledávačích, a jak všichni z vlastních zkušeností víme, jsou to právě ty první odkazy v internetových vyhledávačích, které mají na rozdíl od těch někde na konci vyhledaného seznamu odkazů naději na to, že se dostatečně vysoké sledovanosti dočkají.

Ovšem na takové optimální pozice se nedostane žádný web automaticky a jednoduše, a to ani kdyby se jeho majitel snažil sebevíc. A proto se musí optimalizovat. Vlastními silami, což může přinést určitý efekt, nebo s využitím pomoci profesionálů, která je tu sázkou na jistotu.

Internetové vyhledávače mají prostě nastavena kritéria, podle nichž jednotlivé nalezené weby hodnotí, a je žádoucí neustále provádět takové změny, díky nimž se web stane co nejvíce odpovídajícím těmto kritériím. A ať už jde o používání klíčových slov, o kvalitu zde zveřejněných textů a obrazového a dalšího materiálu, o počet a kvalitu rovněž hodnocených zpětných odkazů, jež jsou kromě vlivu na postavení webu v internetových vyhledávačích i těmi, kdo přímo přivádějí nové návštěvníky odjinud, nebo o propagaci, to vše pomáhá v rámci SEO dosáhnout toho, čeho má být s webem dosaženo. A co je jinak při současné konkurenci jiných webů na internetu nemyslitelné a nedosažitelné.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol