Web pro menší podniky

Ohodnoťte post

K tomu, aby se nějaká firma prosadila na trhu, je nezbytně zapotřebí, aby tato měla svůj vlastní web, a to nikoliv web ledajaký, nýbrž výhradně co nejkvalitnější. A jak takový dokonalý web, který poskytne firmě dokonalé služby, vypadá?

Pokud se firma rozhodne si web zřídit, musí hlavně vsadit na to, co funguje, a také mít představu, komu má být onen web určen, a to proto, aby byl přizpůsoben požadavkům především této cílové skupiny. A není-li podnikatel právě odborníkem na tuto problematiku, rozhodně neuškodí, nechá-li se inspirovat existujícími weby konkurence.

Platforem, na nichž lze pak takový web postavit, je už dnes celá dlouhá řada. Lze si tak vybrat třeba z WordPressu, Wixu či Webflowu. Jejich výhodami je především to, že se zde dá web vyvíjet velmi rychle a je uživatelsky jednoduchý a vcelku levný, nevýhodou pak to, že zde obvykle nelze vytvářet funkce na míru, jež činí web unikátním a odlišujícím se od těch konkurenčních.

Aby pak byl takový web dokonalý, je třeba, aby byl přehledný a už od počátku bylo zřejmé, co nabízí a komu je určen, což by mělo vyplývat třeba už i z pouhé URL adresy a meta tagů. Obvykle si lze vystačit s hlavní stránkou a několika podstránkami, z nichž má každá svůj jasný úkol. Takový web musí být v ideálním případě rovněž uzpůsobený, čitelný a optimalizovaný pro zařízení jako mobilní telefon, tablet a desktop, to aby ho mohl uživatel dokonale zobrazit na svém zařízení a nevzdal jeho sledování jenom kvůli nedokonalému zobrazení. A je nasnadě, že se musí takový web i dostatečně rychle načítat, což je vyžadováno jak netrpělivými uživateli internetu, tak i internetovými vyhledávači, které i podle tohoto parametru web posuzují.

Není určitě od věci, je-li pak s takovým webem spojen i jeho blog s novinkami z oboru, kterému se tento web věnuje, což činí provozovatele takového webu důvěryhodnějšími a web zajímavějším.

A hlavně se nesmí podcenit optimalizace pro internetové vyhledávače. Protože ta má rozhodující vliv na to, na jaké pozici se web ve vyhledávačích objeví a jak tedy bude k nalezení. Bez objevení by totiž nebyl ani ten nejlepší web k ničemu.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol