Weblog může přijít vhod

5/5 - (6 votes)

K tomu, aby se dostal web do povědomí co nejširší veřejnosti, lze učinit ledacos. Mezi nejběžnější metody, jak toho dosáhnout, patří to, co bezprostředně spadá do optimalizace pro internetové vyhledávače, tedy SEO.

Ovšem těmito metodami to nemusí a ani by nemělo skončit. Protože je tu i další způsob, a to ten nejednou dost možná i nejefektivnější. Ten, jenž spočívá v angažování samotných návštěvníků dotyčného webu.

O tom, že jde o efektivní metodu, není třeba pochybovat – vždyť ten, kdo se na něčem osobně podílí, je tomuto zpravidla dlouhodobě věrný a jeho věrnost se nemůže nevyplácet.

A tak je nejednou výhodné založit si weblog. Tedy dát možnost zapojení se i lidem, kteří s webem jako takovým bezprostředně nic moc do činění nemají. Pokud tu má někdo aspoň možnost prezentovat své názory, přispívá k vytváření obsahu webu, což samo o sobě zvyšuje postavení tohoto webu v internetových vyhledávačích a navíc to přitahuje i pozornost publika a zvyšuje důvěryhodnost. Takový weblog může být rovněž zmiňován žurnalisty, ba i konkurencí, a každá zmínka je jak známo dobrá.

Weblog zajišťuje opakovanou automatickou návštěvnost. Uživatel si tuto stránku pamatuje a míří na ni zas a znovu, a to z vlastní vůle. A kromě toho se dost možná i sám ochotně postará o to, aby sem zamířili i lidé jiní, kteří by si sem jinak cestu možná nikdy nenašli.

A když se to dobře promyslí a připraví, poslouží i sami uživatelé coby šiřitelé reklamy na tuto internetovou prezentaci. A činí tak ochotně, efektivně a vlastně i zadarmo. Což je leckdy daleko výhodnější než sázení na kdejakou rutinní reklamu, u níž je návratnost vložených prostředků vždy nejistá.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol