Webové stránky, které budou mít zaručený úspěch

Ohodnoťte post

Jak jistě všichni víme, tak Google nespí a neustále něco aktualizuje. Trochu se ohlédneme do letošního srpna, kdy proběhla aktualizace, a na základě zpětné vazby od vývojářů byl odstraněn widget dojmu z reklamy. Tím se přehled zjednodušil a vlastníci webovými stránek se mohli zaměřit na to, co je v podstatě pro dojem nejdůležitější. Nikdo nemusí vysloveně truchlit nad tím, že by úplně vymizel přehled spokojenosti s reklamami, protože zůstává stále k dispozici, jako samostatný nástroj. Ten lze poté využít k opravě, pokud by nastaly problémy, které by úzce souvisely s reklamou.

Co na to říkají návštěvníci webu

Přehled dojmu z webových stránek poskytuje ucelené informace. Tím zjistíte, jak se uživatelé tváří na váš web, jaký mají pocit a celkový dojem. Google vyhodnocuje metriky pro jednotlivé adresy URL webu. To je v podstatě pro něho signál, jaké bude jejich hodnocení ve výsledcích Vyhledávání Google. Ale pozor, v současné době můžeme hovořit pouze o dojmu ze stránek na mobilních zařízeních. Bohužel je aktuálně omezen pouze na mobilní adresy URL. A to jak sami uznáte, volá po změně.

Rok 2022 přinese určitě hodně změn

Bezpochyby bude více aktualizací, bez kterých se neobejdete, ale nicméně pokud se zaměříte na tuto situaci, tak novinka k vám přispěchá v únoru 2022 a zavedení by mělo být ukončeno v březnu 2022. Tato aktualizace bude samozřejmě nadále obsahovat všechny signály mobilní verze, ale přibydou k nim nové faktory pro stolní počítače. Google bude aktualizovat nástroje a přehledy Google Search Console, čímž připraví pole na tuto aktualizaci.

Ačkoliv Google tvrdí, že se nebude jednat o nic velkého, uvidíme, co to s novou aktualizací přinese. Je pravdou, že každý takový posun kupředu může být skvělým přínosem a motivací, jak si své weby ještě vylepšit a tak se zviditelnit. Nejen svým uživatelům, ale rovněž na pozicích vyhledávání a v posouzení celkového dojmu.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol