Weby nejsou vše

Ohodnoťte post

Každý, kdo už nějakou dobu podniká na internetu a má tedy jisté zkušenosti s tím, jak to tam chodí, vám určitě potvrdí, že je pouhé vytvoření si podnikatelského webu málo. Bez takového webu se to neobejde, to je jistě pravda, ale ani s ním ještě není vyhráno. Protože co se mnoha webům se zveřejněnými podnikatelskými nabídkami stává? Přece to, že je nikdo z řad internetové veřejnosti na síti nenajde. Takové weby tam sice jsou, ale lidé neví, jak se k nim dostat, protože vlastně ani netuší, že tu tyto jsou. A každá nabídka publikovaná na takovém webu je předem ztracená. Kde není návštěvnost, tam si jí nemá kdo všimnout, a kdo si jí nevšimne, ten ji nekoupí a nezaplatí. A podnikatel vlastnící takový web si nevydělá.

Ti, kdo si pořídí nenavštěvovaný web, jsou na tom stejně jako ti, kteří žádný web nemají. Jen do toho vložili peníze, čas a námahu, za což se nedostavila žádoucí odměna.

Ale nikdo si nezakládá podnikatelský web proto, aby z něj neměl žádný zisk. Každý chce, aby byl takový web hojně navštěvovaný, aby se tu lidé zajímali o nabídku, a hlavně dost utráceli. A když se toho nedosáhne automaticky, musí se prostě udělat něco, co webu jeho návštěvnost zvýší. A tím něčím bývá optimalizace pro internetové vyhledávače (SEO).

Když je web optimalizovaný, je vlastně přizpůsobený tomu, co na webech hodnotí internetové vyhledávače. A čím víc web odpovídá takovým požadavkům vyhledávačů, tím lépe se v nich umísťuje a tím spíše je nabízen internetové veřejnosti tak, aby si ho tato všimla. Což je základní předpoklad úspěchu internetového podnikání.

A protože je optimalizace pro internetové vyhledávače smysluplná jedině tehdy, když je dokonalá, je lepší nechat si s tím pomoci od firmy SEOlight. Ta totiž ví, jak na to, odvede skvělou práci a zajistí tím podnikatelským webům právě onu nepostradatelnou návštěvnost.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol