Weby potřebují i texty

Ohodnoťte post

I kdyby měl někdo z internetových podnikatelů dokonalý web, který by si nechal navrch i optimalizovat, nedopadlo by to s takovým internetovým podnikáním nijak závratně, kdyby se při oné zmíněné optimalizaci zapomnělo na copywriting. A to proto, že je právě copywriting jednou z nesporně nepostradatelných součástí optimalizace, bez níž by chybělo optimalizovanému webu něco, co je potřeba k dokonalému hodnocení internetovými vyhledávači.

Copywriting se totiž zabývá tvorbou textů pro optimalizované weby, a takové texty jsou velice důležité. A to nejen proto, aby se zaplnil obsah jednotlivých stránek. Kvalitní texty přitahují zájem čtenářů a lákají je k opakované návštěvě, což se odráží na hodnocení internetovými vyhledávači, a i samotné vyhledávače dokážou kvalitní texty rozpoznat a vzít při svém hodnocení v potaz. A nejen k tomu takové plody copywritingu slouží – do takových textů se také dají vkládat klíčová slova a zpětné či interní odkazy, jež jsou dalšími nepostradatelnými součástmi SEO.

Ale aby byly texty k něčemu, musí být vytvářeny skutečně schopnými copywritery, a to podle pravidel, jež vyhovují jak strojům, jimiž jsou internetové vyhledávače, tak i skutečným lidem z masa a kostí. A jistě vám už došlo, že se tu musí podařit propojit něco zdánlivě nepropojitelného. A to ne každý zvládne se ctí.

A než je takový text napsán, musí skutečný copywriter zvládnout ještě i další činnosti. Dotyčný nejen píše, ale musí si také nejprve shromáždit relevantní informace, které musí pochopit, a musí se také vcítit do kůže těch, kdo mají takové články nakonec číst. Aby se dosáhlo spokojenosti na všech stranách, která je jako jediná zárukou, že se bude podnikatelským stránkám, kde bude takový text umístěn, dařit. Což by se nepovedlo, kdyby měl napsaný text odborné a terminologické nedostatky, nedostatek nebo nadbytek klíčových slov, nebyl ke čtení nebo by nenabízel řešení zákazníkova problému.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol