WordPress SEO

4.9/5 - (7 votes)

Jednoduchý, rychlý, a ještě k tomu velmi efektivní. WordPress se využívá pro publikaci a redakční činnosti, přičemž jsou potlačeny různé složitosti, které je možné vidět u ostatních systémů. Aby však publikace pomocí WordPress byla efektivní, nemělo by se zapomínat na kvalitní WordPress SEO optimalizaci. Ta je však poněkud odlišná od klasické optimalizace pro vyhledávače u webových stránek, a proto existují takzvané pluginy, které umožňují realizovat SEO stejně tak efektivně, jako je to možné u klasických webových stránek.

Yoast překvapí a ušetří mnoho námahy

Pokud existuje oblíbený a kvalitní WordPress SEO plugin, pak je to zcela jistě Yoast. Je využívaný miliony uživatelů po celém světě, je volně k dostání a neustále aktualizovaný. Díky tomu jsou vychytávány i ty nejmenší chyby, a proto je práce s tímto pluginem opravdová radost. Yoast SEO WordPress se tedy stal základním nástrojem pro realizaci optimalizace pro vyhledávače, pokud jde o redakční systém WordPress. I přes velkou oblíbenost je však nutné uvědomit si, že pluginy nejsou vším. Je to jen část nástrojů, které je třeba využívat pro to, aby bylo možné říct, že optimalizace byla kvalitní.

Nezapomínejte ani na další pluginy

Dalším, velmi významným pluginem pro WordPress je All in One SEO Pack. Ten se chlubí například tím, že došlo k více jak padesáti milionům stažení tohoto rozšíření. Jedná se také o originální plugin pro WordPress, z čehož plyne jeho reálné využití a oblíbenost.

Lidský faktor je ten nejdůležitější

Pro stoprocentní jistotu toho, že optimalizace pro vyhledávače bude kvalitní, je vhodnější využít služeb specialistů. Nemusíte si proto dělat starosti s hledáním různých pluginů a s učením se toho, jak je využívat. Obrátit se na specialisty, jako jsme i my ve firmě SEOlight s.r.o se vyplatí hned z několika důvodů:

– Úspora času a ve finále také peněz
– Není třeba studovat, jak se využívají pluginy
– WordPress se pro vás stane mnohem jednodušší
– Získáte jistotu, že dojde k vylepšení pozic při vyhledávání


Myslete na to, že ke kvalitní SEO optimalizaci nestačí využívat pluginy, byť jsou sebeoblíbenější a sebeznámější. Je velmi důležité řešit celou tuto problematiku komplexněji a nezapomínat ani na detaily, které vás při práci s pluginy nejspíše ani nenapadnou.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
4.9/5 - (7 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol