Yoast SEO

5/5 - (6 votes)

Pro potřeby WordPress SEO se využívá mnoho různých pluginů. Nejznámějším a nejpoužívanějším je takzvaný Yoast SEO od vývojáře jménem Joost De Valk. Tento plugin je velmi oblíben zejména proto, že jde o nejkomplexnější z pluginů, které jsou pro WordPress SEO dostupné.

Plugin jako takový obsahuje mnoho jednotlivých prvků. Všechny tyto prvky je nutné nastavit do vhodné podoby, aby práce s celým pluginem byla efektivní a výsledky maximálně uspokojivé. Základem celého pluginu a jeho uživatelského rozhraní je nástěnka. Na základní stránce můžete sledovat především různá upozornění.

Samotných funkcí Yoast SEO je opravdu mnoho. V nabídce můžete najít například Webmaster Tools, které zahrnují mimo jiné Google Search Console a napojení na něj. Dalším nástrojem je Bulk Editor, který slouží pro rychlou změnu nastavení titulků a meta popisů. Editor souborů pak slouží pro úpravy souborů typu robots.txt a také .htaccess, a to rovnou z WordPress administrativního rozhraní.

Yoast SEO představuje rozšíření pole působnosti každého, kdo se zabývá SEO optimalizací WordPressových stránek. Vyplatí se mít přehled o jednotlivých funkcích a sledovat vylepšení, která čas od času v této oblasti spatří světlo internetového světa.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol