Za úspěchy je optimalizace

Ohodnoťte post

Když už si někdo dal tu práci nebo vynaložil ty peníze, aby měl na internetu svůj vlastní web, logicky tak neučinil proto, aby tu po něm zůstala jenom tato stopa, která by nikoho ani v nejmenším nezaujala. Weby se pořizují proto, aby oslovovaly přinejmenším určitý okruh lidí, nejlépe ale samozřejmě celé zástupy lidí po celém světě, a tomuto cíli by se mělo podřídit veškeré snažení, které je tu provozovatelem každého webu vynaložené.

Ovšem kolikrát si jenom někdo (nejen) z novopečených majitelů webů dá tu práci, zveřejní zde něco podle něj dokonalého, ale pak se stejně žádoucího efektu nedočká! Kolikrát je někdo přesvědčen, že udělal maximum pro to, aby mu na jeho web mířily davy lidí, jenže mu tam přesto nezamíří skoro nikdo! A kolikrát se jenom někdo dočká takového zklamání pouze proto, že podcenil optimalizaci pro internetové vyhledávače!

Ano, je tomu tak. Nejeden z webů se nedočká žádoucích úspěchů ani tehdy, když nabízí něco, oč by byl mezi lidmi enormní zájem, jenom proto, že není optimalizovaný. Což ho poškozuje z pohledu vyhledávačů.

Internetové vyhledávače dnes totiž rozhodují o tom, jaké návštěvnosti se bude který web těšit, posuzují jimi objevené weby podle nastavených kritérií, a když se na některém webu objevují nedostatky, je jimi poškozen nebo dokonce i zcela deklasován. A zatímco se optimalizované weby objevují hledající internetové veřejnosti ihned po zadání klíčového slova na předních pozicích, kde jsou nepřehlédnutelné, u webů, které SEO podcenily, se dá očekávat, že tyto skončí v nejlepším případě někde daleko v seznamu odkazů, kam už se nikdo z uživatelů neprokliká.

A optimalizace je tu od toho, aby pomáhala webům uniknout z onoho nežádoucího umístění kdesi mezi nezajímavými odkazy a dostat se vpřed, tam, kde o ně bude ve vyhledávačích zájem. Ovšem není to rozhodně nic jednoduchého, a proto uspějí spíše ti, kdo vsadí na odborníky, než ti, kdo vsadí na vlastní angažovanost. Protože SEO také žádá své. A ne každý to zvládne.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol