Zákazníkům se musí rozumět

Ohodnoťte post

V marketingu lze mnohé pozitivně ovlivnit tím, když podnikatel dobře zná své zákazníky. A naopak se může leccos pokazit, pokud dotyčný svoji klientelu nezná a jeho nabídky jsou tedy podobné výstřelům naslepo. Kdy se sice také občas dá trefit do černého, ale jisté to rozhodně není. A proto je logické, že se kdekdo z těch nabízejících snaží nashromáždit o svých zákaznících co nejvíce relevantních údajů, které lze využít v marketingu.

S takovými důležitými znalostmi se totiž daleko lépe oslovují noví potenciální zákazníci a s těmito se také spíše udrží zákazníci dosavadní.

A jak se takové informace získávají?

A co takové nabízející podnikatele může na zákaznících zajímat, co pro ně může být relevantní a podstatné?

Pokud se podnikatel rozhoduje na základě těchto faktů, dokáže dostatečně cíleně ovlivnit ty, kdo mohou o to nabízené projevovat zájem, dokáže nabídnout to pravé ve správný čas, a to třeba i s využitím empatie a emocí, jež mohou rovněž sehrát svoji roli.

A tak je třeba sledovat online recenze, jichž se podnikateli dostává, a reagovat na ně odpovídajícím způsobem, je záhodno se učit i z recenzí a poučit se z chyb konkurence, je třeba zajímat se, jaká klíčová slova zákazníci hledají, jaké kampaně na ně účinkují. A určitě nemusí být na škodu, když se podnikatel svých zákazníků na to, co ho zajímá, přímo zeptá. Protože to může přinést pozitivní odezvu a platí tu tak ono známé ‚líná huba, holé neštěstí‘.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol