Záleží nejen na obsahu

Ohodnoťte post

Kdo z internetových podnikatelů neoptimalizuje pro internetové vyhledávače, ten jako by na internetu snad ani nebyl. Sice tam jeho prezentace je, ale pravděpodobnost, že by ji někdo odhalil, je bez SEO minimální. A tak ti, kdo tomu rozumí, sázejí právě na činnost zvanou optimalizace pro internetové vyhledávače. Vyhledávají se tu vhodná klíčová slova, vytvářejí se kvalitní texty a zpětné odkazy, prostě se dělá vše, co by mohlo učinit něčí internetové stránky dokonalejšími právě pro vyhledávače, bez nichž už nedá hledající internetová veřejnost pomalu ani ránu.

Ale nejen na obsahu u takových webů záleží. Neméně důležitá a vyhledávači rovněž posuzovaná je i technická stránka takových webů a jejich stránek. I v této oblasti je maximální dokonalost určitě na místě. Lepší umístění webových stránek ve vyhledávačích, jejich vyšší návštěvnost a úspěchy v podnikání totiž záleží i na ní, a zatímco technická dokonalost stránek může prospět, jejich nedostatky mohou zapříčinit pravý opak. Tedy podnikatelský nezdar.

Čím se internetové stránky rychleji a dokonaleji načítají, čím jsou tyto bezpečnější, čím mají weby lepší strukturu stránek a čím lepší uživatelské zkušenosti nabízejí, tím lépe, protože dokonalost znamená i bezproblémové prohlížení, i zaujetí návštěvníků a menší stupeň jejich odchodů z daného webu.

Weby prostě potřebují k dosažení úspěchů co nejsnadnější indexovatelnost a co nejjednodušší možnost jejich procházení, aby se prosadily ve vyhledávačích. Rychlost webu a jeho zabezpečení a mobilní odezva se mohou na návštěvnosti a využívání jednotlivých internetových nabídek významně podepisovat. A k dosažení ideálu tu lze využívat nejrůznější nástroje, dejme tomu Google Search Console či nástroje pro SEO audit třetích stran. Ovšem nejlepší je přece jenom spolupracovat se spolehlivou specializovanou agenturou. Protože konkurence je na internetu silná. A dosáhnout tu žádoucích výsledků není určitě hračka.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol