Zbavte se na internetu potíží

Ohodnoťte post

Jestli se někdy rozhodnete rozjet internetové podnikání, nestačí vám jenom vědět, že potřebujete mít něco, co byste tam byli schopni veřejnosti nabízet, a zajistit si i vlastní podnikatelský web, na kterém byste svou nabídku vyvěsili. Jistě, toto určitě vědět musíte, protože bez toho byste byli nevyhnutelně ztracení, jenže i když to mít budete, můžete se ocitnout v beznadějné situaci. A to proto, že nestačí jenom něco nabízet. Také je potřeba najít někoho, kdo takové nabídky využije. Tedy klientelu.

To, že budete mít web, vám ale ještě zákazníky nezaručí. I s ním můžete být zcela ignorováni a váš byznys může spět k zániku. A není v tom žádný naschvál lidí, kteří by si vás měli všimnout, ale nevšimnou si vás. Za takové neúspěchy může často jenom ta skutečnost, že se váš web nebude dost dobře prezentovat v internetových vyhledávačích. A jelikož lidé využívají k hledání na internetu právě vyhledávače, budete ztraceni, jakmile vás vyhledávače špatně zhodnotí a budou vás nabízet v nejlepším případě tak daleko v seznamu relevantních nabídek, že už si k vám nikdo cestu nenajde.

Že nechcete, aby vás takový osud potkal? Že chcete být mezi těmi nejlépe se umísťujícími nabídkami, které jsou pro internetovou veřejnost při hledání nepřehlédnutelné? Není divu. Ale toho sami jen tak jednoduše nedosáhnete. Můžete se o leccos pokoušet, ale nikdo nezaručí, že vaše laické pokusy neselžou. A pokud chcete mít jistotu, že se nezklamete a že budete pro lidi na internetu lehce k nalezení, což je první předpoklad pro podnikatelské úspěchy, vsaďte na pomoc od firmy SEOlight. Ta vám totiž nabízí, jak i její název napovídá, SEO, tedy optimalizaci pro internetové vyhledávače. A je to právě tato optimalizace, jež vám zajistí nejlepší pozice mezi tím, co vyhledávače představí lidem. Kteří se pak daleko spíše stanou vašimi zákazníky.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol