Zlín SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Krásné město na východě Moravy, o kterém by šlo psát nádherné básně. Ale vy zajisté nehledáte pomoc s psaním básní, ale spíš pomoc s vašimi webovými stránkami. Ať je už máte dlouho, či čerstvě vytvořené. Pořád se nedostavila velká sláva v podobě vysokého počtu návštěvníků a dokonce nejste vidět ani ve vyhledávačích google a seznam? Chce to profesionální podporu pomocí SEO optimalizací Zlín.

A přesně takovou pomoc vám nabízíme my. Sdílíme radosti i starosti webů našich klientů již léta a pomohli jsme jim dosáhnout úspěchy. Takže nic nebrání tomu, abychom nepomohli i vám a optimalizace řádně nastavili i přes to, že ve Zlíně nás přímo nenajdete. Rozhodující je, že zde působíme.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – jedná se o speciální kontrolu vašeho webu, úpravy a nastavení

Návrh klíčových slov – vyhledávače vyžadují klíčová slova a ta vám navrhneme, aby byl dosažený potřený efekt

Kompletní SEO správa

Měsíční SEO optimalizace – zahrnuté veškeré úkony za potěšující cenu.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?