Změna v internetovém vyhledávání

Ohodnoťte post

MUM je nová technologie, která byla představena v květnu 2021. Jedná se o zkratku pro Multitask Unified Model. Slibuje ovšem poměrně dost a to změnit interakci s nejpoužívanějším vyhledávačem na světě, Google Search. Na podzim se již mnozí mohli dozvědět o MUM více a je pravdou, že má celkem výrazně vykročeno k úspěchu.

To je pouhá malá ochutnávka, jednoznačné je, že MUM je navržený tak, by se uměl chovat jako lidský mozek. V podstatě se učí z typu vyhledávání uživatelů, které se běžně používá. Snaží se pochopit záměry, které hledající mají a samozřejmě jim tím pádem nabídnout výsledky, které budou v souladu s jejich přáním. Je ale také pravdou, že tato inovace přináší celkem dost výhod, avšak také povstává jistá kritika, že je možné, že by poté mnohem více uživatelů přešlo na této systém vyhledávání a poté by Google byl daleko úspěšnější, než ostatní vyhledávače. Což ale uživatele internetu zrovna moc nezajímá. Pokud jim vyhledávač nalezne vše potřebné a ještě rychle, s nějakým bonusem navíc, poté není divu, že se na tato místa budou vracet.

Přínosná změna

MUM skutečně kombinuje několik technologií, ovšem díky tomu bude vyhledávání na Googlu komfortnější, alespoň pro uživatele, což v tomto případě je stěžejní záležitostí. S MUM chce Google odpovídat na složité vyhledávací dotazy, na které v současné době běžný SERP nestačí. Mimochodem je to zajímavé i pro SEO, protože MUM chce získat přístup ke všem mediálním formátům. Daly by se tak shromažďovat data, snadněji by se jim dalo porozumět a zpracovávat je ve výsledcích vyhledávání tak, aby byl naplněn vyhledávací záměr. Což samozřejmě vybízí k větší aktivitě a širšímu zaměření.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol