Zrychlené načítání je na obzoru

Ohodnoťte post

Začátkem listopadu se objevila první zpráva o tom, že Google Chrome zrychluje načítání omniboxu. Ten bude fungovat, nejen v prohlížeči Chrome, který je určený pro vyhledávání Google, ale může zrychlení nastat i u jiných poskytovatelů vyhledávání. A pokud by skutečně byly výsledky vyhledávání zobrazeny do 500 milisekund, jak se slibuje, tak to bude bezpochyby bomba. Žádné prodlevy, rychlé nabídky a ušetřený čas.

Vyhledávací pole v Chrome

Pro někoho je neznámý pojem omnibox, ačkoliv ho možná nejvíce používá. Je zabudovaný do Chromu a Google zde často zobrazuje výsledky vyhledávání, ale rovněž i další úryvky, fakta nebo jiné informace. Uživatel si poté může otevřít patřičnou webovou stránku. V podstatě by se dalo říci, že takové zrychlení poskytne rychlejší výsledky a uspokojí i ty nejnáročnější uživatele internetu. Každá mince má ovšem dvě strany a tudíž ani zde nechybí další výhoda. Pokud skutečně budete mít dobře nastavena klíčová slova, tak by mohla být i díky rychlejší reakci větší návštěvnost vašich webových stránek. To zase nezní vůbec špatně.

Rychlejší načítání má ovšem podmínku

Majitel webových stránek může samozřejmě ovlivnit svoji prezentaci správně nastaveným SEO, nicméně co skutečně neovlivní, to bude nastavení webového prohlížeče. Google uvedl, aby zrychlení skutečně fungovalo v takové rychlosti, poté je nutné, aby byl výchozím vyhledávačem. Přirozeně, že za určitých podmínek se mohou zrychlení dočkat i jiné vyhledávače, což je rovněž dobrá zpráva. A pokud vám vrtá hlavou, jak je to možné, tak odpověď není zase nijak složitá. Výsledky jsou totiž díky moderní technologii předběžně načteny, pokud je pravděpodobné, že bude vybrán navrhovaný dotaz.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol