Ceník SEO

Pokud Vás zajímá, kolik stojí SEO optimalizace webu, tak Vás bohužel zklameme. Univerzální odpověď nebo ceník SEO optimalizace neexistuje. Cena SEO optimalizace vždy záleží na mnoha faktorech, jako je počet klíčových slov a jejich konkurence, aktuální stav Vašeho projektu, očekávaný efekt a mnoho dalších faktorů.

Pro sestavení konkrétní cenové nabídky SEO optimalizace nás kontaktuje na emailu nebo na telefonu 724761988 .Cenu SEO optimalizace se dozvíte po konzultaci. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Nabízíme kompletní SEO optimalizaci Vašeho webu, kde řešíme jak onpage tak offpage faktory.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – pro přední místa je nezbytné mít vhodně nastavený web. Nechejte nás tedy zkontrolovat, zda je vše v pořádku.

Návrh klíčových slov – klíčová slova, na která budeme SEO optimalizaci cílit, určí její samotnou cenu a efektivitu. Dle Vámi dodaných informací Vám vypracujeme vhodný návrh klíčových slov.

Off-page faktory – linkbuilding

Revoluční PR články – nové jestě kvaltinější a více efektivní PR články jsou zde. Pro kvaltiní odkazové portfólio je nutné zvolit kvalitní odkazy

Tematické PR články – pokud hledáte kvalitní tematický odkaz, tematické PR články jsou tou správnou volbou. Zde získáte jen kvalitní odkazy s maximálním efektem, bohužel za vyšší cenu

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – jedná se o nejvíce využívanou službu. Služba zahrnuje kompletní SEO optimalizaci od návrhu klíčových slov přes nastavení webu a pravidelný linkbuilding

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?