Jak na SEO

Zdá se Vám, že jsou Vaše stránky pro lidi neviditelné? Chtěli byste získat lepší pozice ve vyhledávačích? Chcete vědět něco více o SEO optimalizaci jak na to? V tom případě je nejlepší řešení kontaktovat někoho, kdo se v SEO optimalizaci skutečně vyzná a dokáže Vám opravdu pomoci k větší návštěvnosti.

Možná, že ani nevíte, co je to SEO. V podstatě jsou to určité postupy, jak Vás zviditelnit na internetu a zajistit Vám větší návštěvnost. Důležité pro Vás je, že Vy nemusíte vědět, jak na SEO faktory. Hlavní je, že to Víme my. Co je SEO optimalizace návod Vám však pomůže zjistit více a zdokonalit se v této oblasti.

Velmi efektivní způsob, jak si zajistit větší návštěvnost webu, jsou jistě zpětné odkazy. Poradíme Vám také, jak získat zpětné odkazy. Chcete mít zpětné odkazy zdarma? Poradíme Vám, jak si vytvořit takové odkazy sami, přidáváním do různých magazínů a tematických blogů.

Neváhejte využít našich profesionálních služeb. Co vše Vám můžeme nabídnout?

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – správné nastavení webu je základ každé SEO optimalizace

Návrh klíčových slov – celkový efekt SEO optimalizace a její cenu určují rovněž klíčová slova. Od nás dostanete návrh vhodných klíčových slov cílený Vám na míru

Off-page faktory – linkbuilding

Revoluční PR články – verze PR článků 2.0 Vám slibuje vyšší a dlouhodobý efekt

Tematické PR články – nejkvalitnější typ zpětného odkazu, který nabízíme. Jedná se o unikátní článek publikovaný na tematickém webu. Tím zajistíme maximální efektivnost.

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – služba, v rámci které Vám zajistíme vše nutné k provedení kvalitní SEO optimalizace (od návrhu klíčových slov až po kvalitní linkbuilding).

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?